Сидіння для унітаза EUR TS-6545 дюропластове, Soft Close, метал.кріпл.
Сидіння для унітаза з лімітованої серії EUR TS виготовлене з міцного та зносостійкого дюропласту, стійкого до подряпин, вологи та перепадів температур.
Матеріал не вбирає запахи та легко очищується, забезпечуючи гігієнічність і довговічність.
Оснащене механізмом плавного опускання, який запобігає різким ударам і продовжує термін служби виробу. Надійні металеві кріплення в комплекті гарантують просте встановлення та надійну фіксацію.
Ергономічна форма та сучасний дизайн роблять це сидіння ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру ванної кімнати.
Матеріал не вбирає запахи та легко очищується, забезпечуючи гігієнічність і довговічність.
Оснащене механізмом плавного опускання, який запобігає різким ударам і продовжує термін служби виробу. Надійні металеві кріплення в комплекті гарантують просте встановлення та надійну фіксацію.
Ергономічна форма та сучасний дизайн роблять це сидіння ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру ванної кімнати.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Сиденье с крышкой |
| Наличие микролифта | Да |
| Материал | Дюропласт |
| Антибактериальное покрытие | Нет |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Ширина | 360 мм |
| Длина | 405 мм |
| Высота | 46 мм |
| Вес | 2800 г |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 048 ₴







