Кошик для зберігання металевий White, 22х28х12.5 см



Металевий кошик для зберігання з дерев'яними ручками
- Матеріал: метал
- Довжина: 22 см
- Ширина: 28 см
- Висота: 12,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Корзина |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Есть |
| Ширина | 280 мм |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 125 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴


