- Без випуску
- Хромований корпус з латуні
- Зливний патрубок G1¼˝/Ø32 мм
- Відвідний патрубок Ø32 мм
- Горизонтальний відвід у каналізацію — гладка труба Ø32 мм, L=300 мм
- Максимальний діаметр корпусу сифона Ø67мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сифона | Бутылочный |
| Материал сифона | Латунь |
| Диаметр слива | 32 мм |
| Цвет | Хром |
| Вес | 0.7 кг |
| Длина | 35 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 654 ₴



