Наповнююча арматура ZN2 PM 1/2 бокова хромована до унітазного бачку

Арматура наповнювальна до зливних бачків з боковим підведенням води, з хромовим наконечником.
Гідродинамічний наповнювальний клапан.
Плавне регулювання рівня наповнення.
Розміри: 250 x 130 x 50 мм.
Гідродинамічний наповнювальний клапан.
Плавне регулювання рівня наповнення.
Розміри: 250 x 130 x 50 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KK POL |
| Страна производитель | Польша |
| Тип сантехнического изделия | Бачок |
| Материал бачка | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Сливной механизм | Нажатие на кнопку |
| Гарантийный срок | 14 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 252 мм |
| Глубина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 365 ₴


