Етажерка для взуття Fabrika KRAFT MAX на 5 полиць (FK0207)
Етажерка для взуття Fabrika KRAFT MAX на 5 полиць.
Термін придатності не обмежений.
Гарантійний термін 14 днів.
Після закінчення строку служби товар підлягає утилізації у порядку передбаченному чинним законодавством України.
Країна виробник: PRC. Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
- Матеріал: метал
- Розмір: Ш 60 x Г 28 x В 87 см
- Не підлягає сертифікації
- Відповідає вимогам СЕС
- Шкідливих домішок не має
Термін придатності не обмежений.
Гарантійний термін 14 днів.
Після закінчення строку служби товар підлягає утилізації у порядку передбаченному чинним законодавством України.
Країна виробник: PRC. Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Высота | 870 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | металл |
| Фасады | металл |
| Полки | металл |
Информация для заказа
- Цена: 619 ₴


