Кошик для зберігання з ручками Fabrika Molly
- Матеріал: метал, дерево
- Розмір: Ш 24.5 х Г 24.5 х В 17.5
- Не підлягає сертифікації.
- Відповідає вимогам СЕС
- Шкідливих домішок не має
Умови зберігання при відносній вологості повітря 50-70% та температурі повітря від +5°С до +25°С.
Термін придатності не обмежений.
Після закінчення строку служби товар підлягає утилізації у порядку передбаченному чинним законодавством України.
Країна виробник: PRC.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Корзина |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Металл |
| Дополнительные материалы | Дерево |
| Цвет | Черный |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Есть |
| Ширина | 245 мм |
| Длина | 245 мм |
| Высота | 175 мм |
| Производитель | Fabrika |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴








